Úvod» Proč si vybrat ProCare Medical

Proč si vybrat ProCare Medical?


 1. Specializace na intenzivní péči

  Nejsme obyčejná agentura domácí péče. Naší specializací je péče o pacienty propuštěné z jednotek intenzivní péče (JIP) nebo anesteziologicko-resuscitačních oddělení (ARO) a vyžadujících „intenzivní“ domácí péči a rehabilitaci. Zajistíme Vám samozřejmě i standardní domácí péči.

  01
 2. Hlídání nemocných dětí zdravotními sestrami

  Druhou naší specializací je hlídání nemocných dětí zdravotními sestřičkami. Naše sestřičky mají zkušenost z pediatrických i neonatologických oddělení a ambulancí, takže vaše dítě bude v těch nejlepších rukou.

  02
 3. Vyjímečný pracovní kolektiv – vzdělání, praxe, citlivý přístup

  Kromě předepsaného zdravotnického vzdělání a praxe absolvovala většina z našich sester ještě další odborné vzdělání v intenzivní péči – nejčastěji PSS-ARIP (Pomaturitní specializační studium v oboru anestezie, resuscitace a intenzivní péče) nebo SIP (Sestra pro intenzivní péči).

  Co činí naši agenturu opravdu vyjímečnou je skutečnost, že většina našich sester má dlouhodobou zkušenost s péčí o pacienty na jednotkách intenzivní péče. Také naši fyzioterapeuti jsou z velké části specialisty na „JIPové“ pacienty.

  Ke kvalitě péče ale nepatří pouze odborná zdatnost. Všichni naši pracovníci dobře vědí, jak důležitý je u všech pacientů citlivý a individuální přístup. Vědí, že v klidné a příjemné atmosféře probíhá léčba rychleji a úspěšněji. Proto takovou atmosféru našim klientům při poskytování péče vytvářejí.

  03
 4. Jdeme s dobou

  Prakticky všechny naše sestry i nadále pracují na jednotkách intenzivní péče různého zaměření nebo na ARO a aktivně se účastní odborných kongresů a sympózií. Tím je zajištěno, že si udržují kontakt s posledními poznatky a novinkami v péči o těžce nemocné pacienty a rutinně zvládají práci s příslušným vybavením (centrální žilní katetry, porty, infuzní a nutriční pumpy, sondy, odsávačky, tracheostomické kanyly atd.). Svěříte-li se nám do péče, budete v dobrých rukou.

  04
 5. Od novorozenců po seniory

  Díky dostatečně širokému kolektivu zdravotních sester, fyzioterapeutů a dalších zdravotnických pracovníků se můžeme postarat o pacienty jakéhokoliv věku (od předčasně narozených dětí až po seniory) s prakticky jakýmkoli typem základního onemocnění (chirurgický, interní…).

  05
 6. Časová flexibilita dle potřeb klienta

  Časový rozsah péče vždy závisí na potřebách daného klienta. Někdy stačí 1 hodina denně, jindy je potřeba kontinuální péče po dobu 24 hodin. Někdy stačí péče jen několik dní, jindy tato potřeba trvá mnoho týdnů či měsíců. Vzhledem k našemu širokému pracovnímu kolektivu jsme schopni zajistit Vám či vašim blízkým vysoce kvalitní domácí péči v jakémkoli časovém rozsahu, krátkodobě i dlouhodobě.

  06
 7. Individuální péče

  Klient je u nás na prvním místě a vážíme si ho. Proto se vždy snažíme připravit individuální ošetřovací plán podle potřeb daného klienta. Kvalitní spolupráci s rodinou a ošetřujícím lékařem považujeme za základní předpoklad úspěchu.

  07
 8. Zajištění zdravotních pomůcek

  Kromě poskytování samotné domácí péče zajišťujeme našim klientů i obstarání potřebných zdravotních pomůcek. Chceme, abyste měli čas na regeneraci a léčbu a nemuseli se přitom zabývat starostmi se sháněním těchto pomůcek.

  08
 9. Péče o celou rodinu

  Vedle zdravotních služeb nabízíme také nezdravotnické služby. Věříme, že pro rodinu je příjemnější komunikovat při různých potřebách s jednou spolehlivou agenturou, než shánět vždy někoho nového, nevyzkoušeného. U nás máte jistotu kvality, odpovědnosti a rodinného přístupu.

  09
 10. Praha a okolí

  Pečujeme o pacienty na celém území hlavního města Prahy a v některých přilehlých oblastech. Po individuální domluvě za Vámi rádi přijedeme i do jiných lokalit.

  10

ProCare Hotline

ProCare Medical s.r.o. (Praha 1) - idatabaze.czDomácí péče - idatabaze.cz

 Poslat odkaz stránky