Úvod» Novinky

Novinky

Kategorie

 
 
 • 06. 06. 2017

  Setkání v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi

  V úterý, 6.června 2017 jsme se sešli na neformálním setkání s obyvateli  Domu s pečovatelskou službou v Brandýse nad Labem- Staré Boleslavi, 17. listopadu 1404 a jejich rodinnými příslušníky.Cílem tohoto setkání bylo nejenom představit naší agenturu, která v tomto regionu působí, ale hlavně předat důležité informace o možnostech péče v domácím prostředí. Závěrečné diskuze se zúčastnili i Martin a Zora Pánkovi, kteří pobočku v Benátkách nad Jizerou vedou, ale i terénní sestra Kristina.

   
 • 06. 06. 2017

  Setkání v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi II

   
 • 20. 05. 2017

  Nové uniformy....

  Konečně jsme se dočkali a máme nová trička a bundy.

   
 • 20. 05. 2017

  Rozšiřujeme vozový park

  V měsíci květnu jsme posílili vozový park v naší pobočce v Hradci Králové. Zároveň se nového vozu dočkala naše vedoucí sestra Zorka.

   
 • 12. 05. 2017

  Mezinárodní den zdravotních sester

  12.5. každý rok, již 50 let, slavíme Mezinárodní den zdravotních sester. V tento den si připomínáme narození zakladatelky ošetřovatelství paní Florence Nightingale.
  Nejenom zdravotním sestrám v ProCare Medical s.r.o., ale i všem ostatním patří velký dík za jejich práci. Ceníme si rovněž práce ošetřovatelů a ošetřovatelek, asistentů a pečovatelů.

   

   
 • 20. 04. 2017

  Veselé velikonoce

  Všem našim klientům a jejich rodinám přejeme klidné prožití svátků jara!!!! I o velikonočních svátcích budou naše sestřičky zajišťovat péči, tak jak je tomu o víkendech. Rovněž provoz hot line je neomezený.

   
 • 22. 02. 2017

  Rozšíření kanceláří, Praha

  Díky rozvoji naší agentury jsme byli nuceni rozšířit i naši administrativu. S tím souvisí i další kancelář, kterou právě dovybavujeme na centrále v Praze. Snad se bude našim zaměstnancům líbit a bude se jim v ní dobře pracovat. :-)

   

   

   

   
 • 20. 02. 2017

  Abu Dhabí

  Koncem minulého roku jsme byli přizváni ke spolupráci s agenturou domácí zdravotní péče Health Premium Home Health Care Services, která funguje ve Spojených arabských emirátech. V listopadu proběhlo setkání v Praze, v lednu  jsme pak vyslali zástupce ProCare do Abu Dhabí,  místa fungování partnerské agentury. Měli jsme tak možnost vidět práci zdravotních sester v domácím prostředí na jiném kontinentu.

   
 • 20. 12. 2016

  Šťastné a veselé

   

  Krásné vánoční svátky, pohodu a pevné zdraví v novém roce 2017.

  ProCare Medical s.r.o.

   
 • 17. 10. 2016

  Jarmark v Brandýse nad Labem

  Od Městského úřadu v Brandýse nad Labem jsem dostali pozvánku na " Jarmark poskytovatelů sociáních služeb aneb co všechno nabízí poskytovatelé a my to možná ani nevíme."
  Konal se 17.10.2016 v prostorách Městského úřadu na Masarykově náměstí. A my jsme pozvání rádi přijali!

   
Celkem záznamů: 114
 
 
Omezit: Řadit dle:
 
 

ProCare Hotline

ProCare Medical s.r.o. (Praha 1) - idatabaze.czDomácí péče - idatabaze.cz

 Poslat odkaz stránky