Úvod» Nabídka služeb

 Nabídka služeb


 1. Domácí zdravotní péče

  ProCare Medical Vám nabízí kompletní servis domácí zdravotní péče pro klienty všech věkových kategorií. Zvláště se specializujeme na klienty, kteří byli hospitalizováni na chirurgických nebo interních jednotkách intenzivní péče (JIP), koronárních jednotkách (KJ) a anesteziologicko-resuscitačních odděleních. Naším hlavním krédem je zajištění nejvyšší kvality služeb a maximální spokojenost klienta. Proto u našich zdravotních sester a ošetřovatelek dbáme nejen na odbornou zdatnost, ale také na povahové vlastnosti a schopnost citlivého psychologického přístupu.

  Zde najdete nejdůležitější fakta o domácí péči:

  Máte-li další dotazy, napište nám na procare@procare.cz nebo zavolejte na               739 559 566       .

  01
 2. Odborná rehabilitační péče

  Nabízíme Vám odbornou rehabilitaci ve Vašem domácím prostředí. Vzhledem k zaměření naší agentury na pacienty vyžadující intenzivní péči a rehabilitaci, specializují se naši rehabilitační pracovníci na respirační (dechovou) fyzioterapii, posilování posturálního svalstva a nácvik chůze u pacientů po operacích nebo delším pobytu na lůžku. Ze zkušeností víme, že zvláště po větších operacích bývá přechod z nemocnice domů právě z hlediska rehabilitace často problematický. Kromě uvedené speciální rehabilitace Vám ochotně zajistíme i ostatní druhy rehabilitace včetně klasických masáží.

  02
 3. Zajištění rehabilitačních a jiných zdravotních pomůcek

  Protože naši klienti často potřebují nějakou rehabilitační či jinou pomůcku, nabízíme Vám jejich zapůjčení (krátkodobě zdarma) nebo pomoc se získáním dané pomůcky na předpis.

  Půjčujeme a zajišťujeme nejen berle, chodítka či vozíky, ale i podložní mísy, kálící křeslo (tzv. „gramofon“) a další podobné pomůcky.

  Konkrétní potřebu řešíme s klientem vždy individuálně, neváhejte se tedy na nás s Vaším problémem kdykoli obrátit. Základní seznam pomůcek k zapůjčení najdete zde.

  03
 4. Zajištění zdravotních sester do lékařských ambulancí

  Jste lékař a sestřička z Vaší ambulance onemocněla nebo má dovolenou. Vy ale sestru v ambulanci potřebujete. My pro Vás máme řešení. Po dobu nepřítomnosti Vaší sestřičky Vám zajistíme kvalitní náhradu některou ze zdravotních sester z naší databáze. Nebudete se muset zdržovat sesterskou prací a naše služby se Vám tak bohatě vyplatí.

  04
 5. Hlídání nemocných dětí zdravotními sestrami

  Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé hlídání nemocných dětí jakéhokoliv věku. Hlídáme samozřejmě i zdravé děti. Péči poskytujeme ve dne i v noci, ve všední den i ve svátek. Chcete-li mít jistotu, že je o Vaše dítě dobře postaráno, kontaktujte ProCare Medical.

  05
 6. Ostatní služby pro rodinu a domácnost

  Kromě zdravotnických služeb Vám také nabízíme komplexní nezdravotnické služby pro rodinu a domácnost. Zajišťujeme mj. doprovod dětí na různé aktivity (kroužky, tréninky atd.), obstarání běžného nákupu, doprovod k lékaři atd.

  06
 7. Výuková a lektorská činnost - ProCare Academy

  Protože specializací naší agentury je především domácí „intenzivní“ péče, nabízíme hlavně kurzy z této oblasti, a to pro lékaře, zdravotní sestry i pro širokou veřejnost. Kromě klasicých prezenčních kurzů a školení nabízíme také e-learningové kurzy.

  Veškerou činnost v této oblasti zajišťuje naše vzdělávací sekce ProCare Academy.

  Ve spolupráci s naším smluvním partnerem dále zajišťujeme i přednášky z oboru ortopedie, zaměřené např. na problematiku „plochých nohou“, správného výběru dětských botiček a dětské sportovní činnosti.

  Zde jsou hlavní oblasti naší školící činnosti:

  • školení v oblasti první pomoci, neodkladné a intenzivní péče
  • školení v oblasti hojení ran
  • školení v oblasti výživy
  • školení v oblasti primární a sekundární péče (např. onemocnění srdce a cév, trávicího traktu atd.)
  • dětská i dospělá ortopedie
  07

 8.  

   

   

 

   

08

 

ProCare Hotline

ProCare Medical s.r.o. (Praha 1) - idatabaze.czDomácí péče - idatabaze.cz

 Poslat odkaz stránky